Kako! Zakaj! Kako lahko obstajajo taki ljudje. Kako se lahko ti ljudje zjutraj zbudijo, se pogledajo v ogledalo in rečejo: "Danes bom pa ovrgel teorijo o evoluciji s pomočjo banane/kozarca arašidovega masla".
Kako so lahko v pogovoru držijo resno faco. Ko sem ta video videl prvič, sem se smejal. Mislil sem, da je to neka satirična oddaja. Motil sem se. Ta dva mislita resno s pomočjo banan on photoshopa poskušata ovreči evolucijo.
Poglejte si sami. Presodite ali je smešno ali pa žalostno.
Banana
Arašidovo maslo
Prepričaj ateista
Še malo heca :D
Employee is told by boss to stop being chatty and friendly, she complies,
rumors about her being in a bad state of mind start to rise: 'The following
week, the director called me into her office and asked what was wrong".
-
Sometimes, doing exactly what your boss tells you is the best medicine
against useless changes.
Malicious compliance, what is it? And why is it so commo...
Pred 2 urama

neeeeeeeeeeeeeeeeeee no faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak evo dokaz d bog ne obstaja: če bi obstajal na sveti nebi blo tuk neumnih ljudi k govorijo take bedarije kot na teh posnetkih
OdgovoriIzbrišiA ne morš...če pa to ni višek neumnosti pol pa ne vem kva je...sam poglej z dobre strani. ČE nebi blo takih bedaku bi nam blo dolgčas,...they make life interesting:)
OdgovoriIzbriši