Ah, ljubim zimo. Zunaj vse ovija debela,(za te čase) odeja snega, zvok je zadušen zaradi padanja snežink, kar da vsemu spokojen pridih. Všeč mi je, da je vse belo in mrzlo. Če me zebe se preprosto lahko več oblečem, poleti pa, če se dam ven iz kože ne pomaga. Ne nimamo klime in je tudi ne mislimo kupiti.
Rad se smučam, kepam in počnem raznorazne vragolije. Rad vidim viseti debele ledene sveče in ljudi oziroma otroke, ki uživajo v tem času. Zimski čas je zame najljubši čas, dokler se seveda ne spravim na cesto z avtomobilom. toda pustimop to. Naša preljuba H2O v trdnem stanju je nadvse čudovita.
Upam samo, da ker je začelo snežiti zdaj, da bo tudi za novo leto, ker je grdo za videti par zaplat snega, vse ostalo je pa rjavo in umazano. Želim vam srečen dan:D
Employee is told by boss to stop being chatty and friendly, she complies,
rumors about her being in a bad state of mind start to rise: 'The following
week, the director called me into her office and asked what was wrong".
-
Sometimes, doing exactly what your boss tells you is the best medicine
against useless changes.
Malicious compliance, what is it? And why is it so commo...
Pred 2 urama

Ni komentarjev:
Objavite komentar