4 mesece. Skoraj štiri mesece je od rentonove zadnje objave, blogerja, od katerega sem jaz dobil zagon, da sem začel svoj blog(ki se kmalu misli seliti na novo stran. Menda.) Kam je šel, kaj dela, se ljudje sprašujejo. Ga je AlfaSamec res poslal v Gvatemalo ali pa so ga vzeli Stari Bogovi v svojo alteranitvno dimenzijo, kjer prevladujejo reptilianci, ki živijo v 10.000 dimenzijah in se hranijo s solzami deviških otrok?
Noben ne ve. Ali se bo kdaj pojavil in nas razsvetlil s svojo objavo na blogosceni? Ali bo večno ostal v zgodovini preteklih mesecev, kot meni eden izmed mojih najljubših blogerjev?
Ta vprašanja ostajajo neodgovorjena(razen, če ne bo komentiral.).
Employee stops overworking as it hasn't brought any raises, workload
increases for everybody else, boss notices how much he was doing when he
stopped: 'He admitted I was doing work that should have been divided
between at least two roles.'
-
Have you ever worked so hard for something, and just when you give up, you
achieve it?
Working is stressful enough, but overworking, volunteering to do oth...
Pred 1 uro

Ni komentarjev:
Objavite komentar