Reklame me, odkar ne gledam več toliko televizije, spravijo skoraj v grob, ko jih vidim. Nisem jih več navajen. Sicer vidim oglase na raznoraznih internetnih straneh, toda te se ti ne vsiljujejo sredi članka ali filmčka. Na televiziji jih pa preprosto nisem več navajen. Pa še bolane so. Niso originalne in skoraj vse mi gredo na živce. Toda, there is still hope. Vsako leto imajo v ameriki t.i. Superbowl in skladno s tem se začnejo še predvajati superbowl reklame.
Moram reči, da so to najbolj izvirne in najbolj smešne reklame, ki sem jih kadarkoli videl. Če so Američani v čem dobri je to komercializem. Imam željo, da bi ši šel kupiti izdelek, samo, da bi lahko delal tako kot je v reklami. Tukaj jih imate par. Enjoy :D
Seveda, ni pa reklame čez pivo Bud.
Employee is told by boss to stop being chatty and friendly, she complies,
rumors about her being in a bad state of mind start to rise: 'The following
week, the director called me into her office and asked what was wrong".
-
Sometimes, doing exactly what your boss tells you is the best medicine
against useless changes.
Malicious compliance, what is it? And why is it so commo...
Pred 1 uro

adiiiijooooooo reklame! sam čez uno z govorečimi, perverznimi mehurčki je pa ni :P xD
OdgovoriIzbriši