Ljubljana je, kakor veste glavno mesto Slovenije, mesto starega in novega, ter mesto, če v njem ne živiš nekaj let, tvoja lastna džungla. Zato je ne maram. Že tako me utrudi vožnja do faksa, potem moram pa še najti razne lokale v ljubljani. Ki mi jih zdaj ni tako težko, samo naučiti se moram še poti do parkirne hiše. Toda tam je že spet treba plačevati.
Drugo leto, če bom imel srečo, bom živel v Ljubljani. Toda upam, da se ne bom izgubl še v hiši. Na hodniku. Do stranišča.
Employee stops overworking as it hasn't brought any raises, workload
increases for everybody else, boss notices how much he was doing when he
stopped: 'He admitted I was doing work that should have been divided
between at least two roles.'
-
Have you ever worked so hard for something, and just when you give up, you
achieve it?
Working is stressful enough, but overworking, volunteering to do oth...
Pred 4 urami

Hahahaha lega...sej se mi smiliš po eni strani. Ti bom pa oljajšala delo pejt na http://maps.google.com/ tm se prjau z mojem mailom ajna.ikcisots...geslo pa tut že veš in pejt pod moji zemljevidi in tm te neki čaka sm ustvarla sam z tebe pa tvojo zgubljeno bučo :P :D pa se vidva u sredo? Če se ti slučajo ne bo spet ratal zgubit klub zemlevidi xD
OdgovoriIzbrišiej č s boš pa zgubil n poti do stranišča upam d boš vsaj zdržu dokler te ne najdemo d s n boš kr na hodnik posral
OdgovoriIzbrišiHahahahaha, ja ne js n bom pucala tvoje svinarije :P:D
OdgovoriIzbriši